Vyberte stránku

CERO

Exklusivní posuvná okna a stěny

CERO

CERO otevírá místnosti velkoformátovými skleněnými panely. Působivá průhlednost stírá hranici mezi vnitřkem a vnějškem. CERO nabízí všechny možnosti požadované u architektonicky náročných budov z konstrukčního i kreativního hlediska. Jeho štíhlé rámy a profily nabízí maximální průhlednosti výhledy. Pohledové linie rámů mají pouhých 34 mm, výsledkem je symetrický a minimalistický design, který je podtržen 98% složením skla. A je tu další důležitá skutečnost. Extrémně velké skleněné plochy až 15 m² zdůrazňují zaměření na kvalitu a bezpečnostní aspekty v designu.

CERO bylo testováno a certifikováno v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy a jako volitelné příslušenství je k dispozici vybavení splňující třídy ochrany proti vloupání RC2 a RC3. Nabízí také integrované sítě proti hmyzu v bočních rámech, které lze jednoduchým otočením kličky vytáhnout při otevírání posuvné stěny.

Exklusivní posuvná okna a stěny

Máme dlouholeté zkušenosti, individuální přístup,invenci a schopnost řešit zcela atypická řešení.

HLADÍK stavební servis, s.r.o.

Hradešínská 41, 101 00 Praha 10

© Jsme exkluzivním partnerem značky Solarlux pro Českou Republiku, tyto stránky budou průběžně rozšiřovány, pro více informací můžete navšívit webové stránky Solarlux zde.