Vyberte stránku

ZASTŘEŠENÍ TERAS

a prosklené altány

Terasy a altány

Mnoho různých designů, barev, materiálů a volitelných prvků – hliníkové a dřevo/hliníkové terasové přístřešky Solarlux dokonale doplní architekturu vašeho domu. Naše jednoduchá skleněná střecha poskytne spolehlivý úkryt před deštěm. Pokud však přidáte svislé obvodové posuvné skleněné prvky, stane se z něj skleněná přístavba, která Vás ochrání před všemi vlivy počasí. Přístřešky a svislé stěny jsou koncipovány přesně tak, aby spolu fungovaly v dokonalé harmonii až do nejmenších detailů. Totéž platí pro naši širokou škálu příslušenství:

 

 • Stínící technika: Vysoce kvalitní střešní markýzy a screeny pro obvodové stěny nabízejí dokonalou ochranu proti slunci. Instalují se dle potřeb a podmínek z interiérové nebo exteriérové strany.

 • Osvětlení: Systémové integrované LED osvětlovací prvky rozzáří váš nový prostor dokonalým světlem zvolené intensity.

 • Sálavé topné prvky: Designové sálavé topidlo Heatscope vás jistě uchvátí a jeho moderní infračervená technologie vás udrží v pohodlí a teple.

 • Řídicí systémy: Inovativní řídicí systémy umožňují bezdrátově ovládat vaši stínící techniku, vybrané otvíravé prvky a osvětlení.

  Užijte si pobyt venku od jara do konce podzimu

  Máme dlouholeté zkušenosti, individuální přístup,invenci a schopnost řešit zcela atypická řešení.

  HLADÍK stavební servis, s.r.o.

  Hradešínská 41, 101 00 Praha 10

  © Jsme exkluzivním partnerem značky Solarlux pro Českou Republiku, tyto stránky budou průběžně rozšiřovány, pro více informací můžete navšívit webové stránky Solarlux zde.