Vyberte stránku

ZIMNÍ ZAHRADY

rozšiřte si elegantně váš obytný prostor

Zimní zahrady

Prosklená přístavba zimní zahrady je perfektní způsob, jak získat více obytného prostoru. Ten vám poskytne jedinečnou příležitost sledovat měnící se roční období venku a přitom zůstanete stále chráněni před počasím ve Vašem komfortním prostředí v průběhu celého roku. Tento systém je navíc k dispozici se širokou škálou možností designu pro téměř každou aplikaci – optimální tepelná izolace a řešení na míru zaručeně splní vaše osobní požadavky a sny. Moderní stavba, rustikální nebo třeba hrázděný dům – zimní zahrady Solarlux nabízejí perfektní řešení pro každou realizaci. Náš zkušený tým pro Vás najde to správné řešení. Vysoce kvalitní materiály jako hliník a dřevo/hliník propůjčí vaší zimní zahradě jedinečný vzhled. Doplňte své bydlení atraktivní přístavbou zimní zahrady SOLARLUX a svůj čas už nebudete chtít trávit nikde jinde ! Nabízíme také širokou škálu příslušenství.

 

 • Stínící technika: Vysoce kvalitní střešní markýzy a screeny pro obvodové stěny nabízejí dokonalou ochranu proti slunci. Instalují se dle potřeb a podmínek z interiérové nebo exteriérové strany.

 • Osvětlení: Systémové integrované LED osvětlovací prvky rozzáří váš nový prostor dokonalým světlem zvolené intensity.

 • Řídicí systémy: Inovativní řídicí systémy umožňují bezdrátově ovládat vaši stínící techniku, vybrané otvíravé prvky a osvětlení.

  Rozšiřte si elegantně váš obytný prostor

  Máme dlouholeté zkušenosti, individuální přístup,invenci a schopnost řešit zcela atypická řešení.

  HLADÍK stavební servis, s.r.o.

  Hradešínská 41, 101 00 Praha 10

  © Jsme exkluzivním partnerem značky Solarlux pro Českou Republiku, tyto stránky budou průběžně rozšiřovány, pro více informací můžete navšívit webové stránky Solarlux zde.